Чому деякі динозаври живуть і в наш час?
Так, деяким видам динозаврів удалося пристосуватися до умов життя, що змінилися, і дожити до нашого часу.
Крокодили, птахи й давні риби (наприклад осетер, кистепера риба), черепахи й рептилії, що мають спільних із динозаврами предків, мало змінилися за останні сотні мільйонів років.
Черепахи зобов’язані постійністю своєї подоби міцному панциру, що надійно захищає їхнє тіло від хижаків і робить їх практично невразливими. Може, саме тому живуть черепахи довше, ніж більшість тварин. Деякі представниці цього виду досягають віку 150 років.
А на американському континенті мешкає тварина, що нагадує кишенькового динозавра. Це броненосець. Тіло його закуте в панцир із міцних, закостенілих шкірних щитів. Незахищеним залишається лише його живіт. Що вкритий грубою шерстю. У довжину броненосці досягають від 12 сантиметрів до одного метра. Харчуються в основному мурашками. А унікальні вони тим, що в них майже завжди народжуються четверо абсолютно однакових дитинчат, рідше бувають двійнята або трійня.
На сьогодні деякі вчені й досі намагаються відшукати в найвіддаленіших куточках нашої планети тих динозаврів, що залишилися. Принаймні, про їх існування за часів середньовіччя розповідають числені казки про драконів і змія Горинича.
Тому деякі динозаври живуть і в наш час.
А вам, юні наші читачі, пропонуємо Казку про викраденого дракона від Наді Рибальченко.
Шлях до твору: https://kazka.in/fairytails/nadya-rybalchenko/kazka-pro-vykradenoho-drakona.html
Немає коментарів:
Дописати коментар