четвер, 11 лютого 2021 р.

День домовичка


 Кажуть, що вони живуть майже в кожному будинку. Виявити присутність будинкового непросто, але якщо його щось не влаштовує, то він обов'язково своєю поведінкою виявить невдоволення.

Ось основні ознаки присутності домовика.

1. Дивний шум

Коли господиня перестає стежити за порядком у будинку, домовик злиться і починає по ночам переставляти посуд на кухні, плескати дверима і голосно тупотіти. Якщо ви не можете знайти якісь речі, то знайте, це вередує домовик. Так він закликає вас зробити прибирання.

 

2. Зникнення дрібних предметів

Домовик любить солодощі. Якщо ви не залишили йому ласощів, то він з шкідливості може почати перекладати ключі, ножиці та інші дрібні предмети. Залиште йому в кутку кілька цукерок і попросіть вибачення за неуважність.

3. Домашні улюбленці

Кішки і собаки здатні чути і відчувати більше, ніж люди. Якщо ви помітили, що ваш домашній вихованець насторожено дивиться в порожній кут, швидше за все, він бачить там домовика. Ще кішка може раптово почати муркотіти, немов її гладить невидима рука.

4. Віщі сни

Будинкові завжди допомагають господарям, які їх люблять і шанобливо до них відносяться. Наприклад, ви можете побачити віщий сон, подсказивающий рішення проблеми. Це так домовик дає вам раду. Іноді він може вказати на місце, де захований скарб. 

5. Безпека

Якщо, повертаючись додому, всі ваші страхи зникають і з'являється почуття умиротворення, це ознака присутності домовика, який піклується про вашу безпеку та душевному спокої. Також він стежить, щоб вночі господаря не мучили кошмари, він легко засинав і прокидався бадьорим і відпочив.

6. Непрошені гості

Коли до вас хочуть заглянути гості без попередження, домовик це відчуває. Особливо, якщо це люди з недобрими намірами. Раптово розбитий стакан або неспокійні домашні улюбленці будуть сигналізувати про це.

7. Попередження

У разі небезпеки, що насувається, будинкові попереджають своїх господарів. Вони можуть голосно зашуміти, грюкнути дверима або натиснути на дзвінок вхідних дверей. Також у сні може з'явитися відчуття, ніби щось навалилося на вас давить. У такій ситуації слід подбати про свою безпеку і перевірити всі важливі місця в будинку, де можливий витік газу, потоп або пожежа.

 8. Поведінка дітей

Будинкові з особливою увагою ставляться до дітей. Вони їх оберігають і люблять з ними грати. Якщо ви помітили, що дитина ставить зайвий прилад для чаювання і щось розповідає в порожнечу, значить, він спілкується з домовиком. Були випадки, що раптово закричавший уві сні дитина раптом заспокоювався, а колиска сама починала хитатися.

9. Перевтілення

Якщо ваш будинок наполегливо проситься маленький димчастий кошеня, обов'язково впустіть його. Будинкові іноді втілюються в цих тварин, щоб попередити вас про щось важливе. У рідкісних випадках домовик може з'явитися сивим дідком. У цей момент важливо зосередитися і запитати, які вісті він приніс. Відчули тепло, значить, вас чекає щаслива новина, а якщо холод, то чек.

 
10. Переїзд

При переїзді в нове житло потрібно обов'язково покликати свого домовика з собою. Якщо ви переїхали в будинок, де хто жив до вас, і господарі не забрали з собою свого духу, то вам потрібно буде заслужити його довіру. Залиште домового ласощі і запропонуйте дружбу. У разі, якщо після закінчення часу у вас не налагодився побут, почуття тривоги вас не покидає, пропадають речі і частішають скандали, то варто задуматися про те, щоб вигнати злого домовика.

Якщо ви виявили у своєму будинку будинкового, обов'язково потоваришуйте з ним. Цей маленький помічник буде покращувати ваше життя, допомагати і оберігати. 

 А ми пропонуємо вам кумедну історію про нашого домовичка:

Татьяна Александрова

«Домовенок Кузя»

 

Ця добра казка вчить свого маленького читача розуміти значення дружби і її цінність, а також пояснює, що іноді потрібно пожертвувати своїми інтересами, щоб допомогти тим, хто поруч.

 

 

 

 

Шлях до тексту: https://www.hobobo.ru/skazki/sbornik-skazok/domovenok-kuzya/

Шлях до відео: https://www.youtube.com/watch?v=yLVOrQjeMPc

 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар